Panadol Extra 500 mg + 65 mg 12 tabletek

7,07 

Opis

Panadol Extra 500 mg + 65 mg Lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy 12 tabletek

• Lek o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym.• 1 tabletka zawiera 500 mg paracetamolu i 65 mg kofeiny.
• Odpowiedni do stosowania w przypadku bólu głowy i migreny.
• Pomaga złagodzić ból gardła, zębów, kości, mięśni i stawów.
• Zmniejsza gorączkę oraz pomaga w przeziębieniach i stanach grypopodobnych.
• Redukuje bóle menstruacyjne.

Panadol Extra to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, który jest jeszcze silniejszy i działa szybciej niż klasyczna formuła Panadolu. Każda tabletka zawiera 500 mg paracetamolu oraz 65 mg kofeiny, która wzmacnia działanie substancji czynnej. Dzięki temu Panadol Extra to odpowiedni wybór, gdy ból atakuje Cię nagle i potrzebujesz natychmiastowej pomocy. Produkt ma właściwości przeciwbólowe i przeciwgorączkowe, dzięki czemu jest odpowiedni w przypadku bólu głowy i migreny, a także bólu gardła, zębów, kości, stawów i mięśni. Panadol Extra może być stosowany również w przypadku silnego bólu menstruacyjnego podczas miesiączki, a jego przeciwgorączkowe właściwości pomagają zniwelować gorączkę, która może towarzyszyć przeziębieniom i stanom grypopodobnym. Panadol Extra to produkt leczniczy o szerokim spektrum działania, który trafia prosto w źródło bólu, aby jak najszybciej go usuwać – szczególnie gdy uciążliwe dolegliwości utrudniają Ci normalne funkcjonowanie.

supportan, ursocam cena, pielęgnacja włosów przetłuszczających się, vichy homme, czy można się opalać po szczepieniu na covid, norma pulsu, leki z kodeina, sunbrella spf 50, nimesil ulotka, beloderm, witamina d jedzenie, betadine masc, wyleczyłam nużeńca forum, lek na ból żołądka, aclexa 200, 3 dniowy antybiotyk na zapalenie ucha

yyyyy

Panadol Extra 500 mg + 65 mg 12 tabletek
Przewiń na górę